Πρωτάθλημα Α.Ευρώπης, Γιαννιτσά – Συμμετοχές και Ωράρια αγώνα

Μέχρι στιγμής 87 συμμετοχές από την ευρύτερη περιοχή των Βαλκανίων έχουν αναρτηθεί στον πίνακα συμμετοχών για τον τελευταίο αγώνα του Πρωταθλήματος ΜΧ Ανατολικής Ευρώπης. Ανάμεσα τους και 40 Έλληνες όπου θα υπερασπιστούν τα ελληνικά χρώματα στον Βαλκανικό αγώνα.

.

.

.

.

Συμμετοχές
Class.    MX1    
No    Rider    FMN    Nation
21    PANTELIS KARTALIS    FMG    GREECE
58    DIMITRIS PSARAS    FMG    GREECE
91    BACESCU LAJOS    FRM    ROMANIA
107    ANDREAS LIAKOS    FMG    GREECE
110    PANAYOTIS KATSIOS    AMOTOE    GREECE
111    THANASIS PAPANIKOU    FMG    GREECE
117    YANNIS KARAMAOUNAS    FMG    GREECE
131    DIMITRIS BAXEVANIS    AMOTOE    GREECE
145    NIKOS VAGENAS    FMG    GREECE
151    NIKOLAY KUMANOV    BMF    BULGARIA
465    VELIBOR MILUNOVIC    MSS    SERBIA
777    GOCE TOMOVSKI    MFMA    FYROM

Class.    MX2     
5    GEORGE ARVANITIS    FMG    GREECE
8    GEORGE CABAL    FRM    ROMANIA
18    BOZHIDAR BELENSKI    BMF    BULGARIA
20    KALOYAN ILIEV    BMF    BULGARIA
28    ALEX GALABOV    BMF    BULGARIA
34    DENIZ MEMNUN    TMF    TURKEY
35    ANTIC BRANKO    MSS    SERBIA
85    KONSTANTINOS THEODORIDIS    AMOTOE    GREECE
90    HRISTIAN ILIOSKI    MFMA    FYROM
93    KRISTIAN KRASTEV    BMF    BULGARIA
95    BORISLAV STOIMENOV    BMF    BULGARIA
100    YANNIS TOURATZIDIS    AMOTOE    GREECE
101    NIKOS KATSAROS    FMG    GREECE
112    ALEXANDROS VARDULIS    FMG    GREECE
131    IVAILO IVANOV    BMF    BULGARIA
134    SINAN MEMNUN    TMF    TURKEY
210    VIRGIL CORBEA    FRM    ROMANIA
211    GEORGI GOCHEV    BMF    BULGARIA
255    KRISTIAN ANGELOV    BMF    BULGARIA
259    SHEVKI SHEVKIEV    BMF    BULGARIA
262    TODOR TOTEV    BMF    BULGARIA
411    TSATSOS    FMG    GREECE
911    IVO GALABOV    BMF    BULGARIA

Class.    MX3  
2    MIROSLAV HRISTOV    BMF    BULGARIA
29    JULIAN RAICHEV    BMF    BULGARIA
47    ATANAS PETROV    BMF    BULGARIA
51    KYRIAK.KIOUTSOUKOSTAS    AMOTOE    GREECE
72    VASILIS PAKATARIDIS    AMOTOE    GREECE
77    KOSTAS PAPADOPOULOS    FMG    GREECE
81    VASIL STOYANOV    BMF    BULGARIA
91    DIMITAR MILESHKI    BMF    BULGARIA
191    GEORGE KANELOPOULOS    AMOTOE    GREECE
194    ANTON NAYDENOV    BMF    BULGARIA
666    NIKOLAY ANGELOV    BMF    BULGARIA
777    DIMITRIS KERAMIDAS    FMG    GREECE
911    PETROS TANUSIS    FMG    GREECE

Class.    MX 85  
No    Rider    FMN    Nation
2    IVELIN MANEV    BMF    BULGARIS
5    MLADEN STONOIJEVIC    MSS    SERBIA
51    KRISTIAN PETKOV    BMF    BULGARIS
97    MICHAEL IVANOV    BMF    BULGARIS
98    VIKTOR IVANOVIC    MFM    MONTENEGRO
99    IVAN PETROV    BMF    BULGARIS
111    SAHABETTIN PERCIN    TMF    TURKEY
197    ANESTIS RADOS    FMG    GREECE
211    IONUT CORBEA    FRM    ROMANIA
800    GEORGI GERORGIEV    BMF    BULGARIS
STATHIS FISEKIS    FMG    GREECE

Class.    MX 65        
1    ILIAS GROGORIADIS    AMOTOE    GREECE
11    VASILIS GRIGORIADIS    AMOTOE    GREECE
23    SARANTIS MALAKAKIS    AMOTOE    GREECE
31    HRISTOS SULIOS    BMF    BULGARIA
36    ALEX DIMITROV    BMF    BULGARIA
100    DIMITRIS TOURSATZIDIS    AMOTOE    GREECE
111    AGELOS VOGIATZIS    FMG    GREECE
131    MOMCHIL I VANOV    BMF    BULGARIA
136    ALIN GRADINARU    FRM    ROMANIA

Class    MX ATV  
6    THANASIS LABROU    FMG    GREECE
8    MARGARIT MARGARITOV    BMF    BULGARIA
19    DIMITRIS GEKAS    FMG    GREECE
22    ALEX KATSINELIS    FMG    GREECE
23    HARALABOS MOUTZOURIS    FMG    GREECE
24    STELIOS TSIGOS    FMG    GREECE
28    KALIN LESIDRENSKI    BMF    BULGARIA
33    VAKIS KOTRIDIS    FMG    GREECE
34    KOSTAS DOUZOS    FMG    GREECE
44    ALEXANDER KOSTADINOV    BMF    BULGARIA
44    ARIS TRIANTAFYLLOU    FMG    GREECE
58    GEORGE KAPELIS    FMG    GREECE
73    SPIROS BIRLIS    FMG    GREECE
74    APOSTOLIS TRIANTAFILLOU    FMG    GREECE
99    KRYSTALOGIANNIS    FMG    GREECE
322    ZORNICA TODOROVAT    BMF    BULGARIA
494    MARTIN ALAMUROV    BMF    BULGARIA
515    MAYA NAYDENOVA    BMF    BULGARIA
HRISTOS KANAVAS    FMG    GREECE

Ωράρια Προγράμματος Αγώνα
FRIDAY
14:00 – 19:00    ALL CLASSES    TECHNICAL CONTROL

SATURDAY
07:30 – 09:00    ALL CLASSES    TECHNICAL CONTROL
09:30 – 09:45    MX ATV    FREE PRACTICE
09:50 – 10:05    MX3     FREE PRACTICE
10:10 – 10:25    MX65    1ST FREE PRACTICE                                 15″
10:30 – 10:50    MX85    1ST FREE PRACTICE                                 20″
10:55 – 11:20    MX2     1ST FREE PRACTICE                                 25″
11:25 – 11:50    MX1    1ST FREE PRACTICE                                 25″
11:55 – 12:15    МХ АТV    ST . PRACT + QUAL PRACTICE       5″+15″
12:20 – 12:40     MX3     ST . PRACT + QUAL PRACTICE       5″+15″
12:45  – 13:00    MX65    2ND FREE PRACTICE                                15″
13:05 – 13:25    MX85    2ND FREE PRACTICE                                20″
13:30 – 13:55    MX2     2ND FREE PRACTICE                                25″
14:00 – 14:25    MX1    2ND FREE PRACTICE                                25″
14:30 – 14:45    MX65    QUALIFICATION                                       15″
14:50 – 15:10    MX85    QUALIFICATION                                       20″
15:15 – 15:40    MX2     QUALIFICATION                                       25″
15:45 – 16:10    MX1    QUALIFICATION                                       25″
16:15 – 16:35    MX3     1ST RACE                                     15″ + 2LAPS
16:40 – 17:00    MX ATV    1ST RACE                                     15″ + 2LAPS
17:15        JURY MEETING

SUNDAY
09:00 – 09:15    МХ АТV    WARM UP
09:20 – 09:50     MX2 + MX1    SP. + FREE PRACTICE
09:55 – 10:15     MX85    SP. + FREE PRACTICE
10:20 – 10:35    MX65     SP. + FREE PRACTICE
10:40 – 10:55    МХ3    WARM UP

11:15     OPENING CEREMONY

11:45 – 12:05    MX ATV     2ND RACE                                 15″ + 2LAPS
12:10 – 12:40    MX2     1ST RACE                                   25″ + 2LAPS
12:45 – 13:15    MX1     1ST RACE                                   25″ + 2LAPS
13:20 – 13:45    MX85    1ST RACE                                   20″ + 2LAPS
13:50 – 14:10    MX65    1ST RACE                                   12″ + 2LAPS
14:15 – 14:35    MX3     2ND RACE                                 15″ + 2LAPS
15:00 – 15:25    MX85    2ND RACE                                 20″ + 2LAPS
15:30 – 15:50    MX65    2ND RACE                                 12″ + 2LAPS
15:55 – 16:25    MX2    2ND RACE                                 25″ + 2LAPS
16:30 – 17:00    MX1     2ND RACE                                 25″ + 2LAPS
17:15    PRIZE GIVING CEREMONY

1127 More posts in ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ category
Recommended for you
VIDEO – ALWAY5…H ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ RYAN DUNGEY

Παρακολουθήστε ένα εκπληκτικό video αφιέρωμα στον πολυπρωταθλητή AMA SX/MX Ryan Dungey που φέτος αποφάσισε να...