Ευχαριστήριο Motoaction Husqvarna 2016

teamΆλλος ένας χρόνος έφτασε στο τέλος του, μαζί του και οι αγωνιστικές μας υποχρεώσεις. Η αγωνιστική μας ομάδα Motoaction Husqvarna θέλει να ευχαριστήσει όλους τους συνεργάτες και χορηγούς για την εμπιστοσύνη και την σημαντική βοήθεια που μας παρείχαν για άλλη μια χρονιά. Δίχως την υποστήριξη τους θα ήταν αδύνατη η εκπλήρωση των στόχων μας.

Επίσης ευχαριστούμε θερμά όλους τους διοργανωτές και αθλητικά σωματεία που διοργάνωσαν τους αγώνες της φετινής σεζόν. Δίχως την προσπάθεια τους, ιδιαίτερα στην δύσκολη οικονομικά εποχή που διανύουμε, δεν θα ήταν εφικτή η κατάκτηση των διακρίσεων από τους αθλητές όλων των κατηγοριών.
georgantas
Motoaction Palmares 2016
Στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Motocross ο Αλέξανδρος Γεωργαντάς #21 Husqvarna FC250
κατέκτησε την τέταρτη θέση στην απαιτητική κατηγορία ΜΧ2 και στην κατηγορία MX Expert του κυπέλλου Βορείου Ελλάδος.
zournatzis
Στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Enduro 2016 ο Νίκος Ζουρνατζής κατέκτησε τον τίτλο του πρωταθλητή στην κατηγορία ES #500 Husqvarna TE300.
dimou
Ο Αντώνης Δήμου κατέκτησε την τέταρτη θέση της κατηγορίας Ε3 #304 Husqvarna ΤΕ300.
konstantioudis-g
Την δεύτερη θέση στην κατηγορία EJ κατέκτησε άξια ο Γιάννης Κωνσταντινούδης #410 Husqvarna TE125.
Πρωταθλητής E2 Enduro Βορείου Ελλάδος ο Ηλίας Κωνσταντινούδης #750 Husqvarna TE250 o οποίος συμμετείχε και στους τελευταίους αγώνες του πανελληνίου πρωταθλήματος enduro τερματίζοντας στην πέμπτη θέση της κατηγορίας EJ.
Για την επίτευξη των παραπάνω αποτελεσμάτων, η ομάδα μας ευχαριστεί για ακόμη μια φορά τους χορηγούς της: