Φωτοιστορίες 80 χρόνια ΜΟΒΕ
Το mxin.gr βρέθηκε στην Θεσσαλονίκη για την εορταστική εκδήλωση των 80 χρόνων από την ίδρυση του ιστορικού σωματίου-λέσχης της Βόρειας Ελλάδας. Με επίκεντρο την πλατεία Αριστοτέλους ο επισκέπτης απόλαυσε έκθεση ποδηλάτων και μοτοσυκλετών αλλά και διάφορες επιδείξεις πάνω σε δύο τροχούς. Δείτε παρακάτω μερικές από τις φωτογραφίες που τραβήξαμε.
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2012/06/img_0543.jpg?w=450&ssl=1)
Ο MOBE έχει αναβιώσει από δύο ανθρώπους με πολύ όρεξη και αγάπη για την μοτοσυκλέτα, τον Νίκο Παπαδόπουλο και την Σμαρώ Πετρίδου.
![IMG_0749](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2012/06/img_0749.jpg?resize=450%2C299&ssl=1)
Στην εκδήλωση η MotoWay Γ.Καπράνης Α.Ε. παρέδωσε την μοτοσυκλέτα του Chad Reed που κλήρωσε η Bel Ray σε έναν Έλληνα τυχερό από την Κρήτη. Ο Βαγγέλης Προκόπης εκπρόσωπος της MotoWay δεξιά παραδίδει την μοτοσυκλέτα στον Γιώργο Ανδρή αριστερά.