Φωτοιστορίες Γιαννιτσών
Με ακόμα περισσότερο φωτογραφικό υλικό επιστρέψαμε από τον αγώνα των Γιαννιτσών. Μετά από αρκετές εκκλήσεις αποφασίσαμε να περιορίσουμε(λίγο) το αγωνιστικό κομμάτι και να παρουσιάσουμε φωτογραφίες αφηρημένες, καλλιτεχνικές. προσωπικές ή όπως αλλιώς θέλετε να τις ονομάσετε. Όλες όμως έχουν μια ιστορία να πουν.
Από τον αγώνα των Γιαννιτσών έχουμε περίπου 2200 φωτογραφίες. Ρωτήστε μας για τις δικές σας ή συμπληρώστε την φόρμα επικοινωνίας στο τέλος της σελίδας, δίνοντας οπωσδήποτε το e-mail σας και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας.
![IMG_8521](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8521.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Αρχίζουμε με το βάθρο της ΜΧ2Τ, Φραγκίσκος Ζούνης, Γιώργος Ευμορφιάδης και Δημήτρης Καρατζιάς πρώτος, δεύτερος και τρίτος αντίστοιχα. Θα πρέπει να δημοσιεύονται τα επίσημα αποτελέσματα της κατηγορίας από την Ομοσπονδία.
![IMG_8456](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8456.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Siafarix!
![IMG_8259](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8259.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
O νικητής της MX2 Γ.Αρβανίτης, συγχαίρει τον νικητή της ΜΧ1 Π.Κουζή.
![IMG_7184](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7184.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Χορηγός, οδηγός και φωτογράφος ο Γ.Αθανασίου.
![IMG_7174](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7174.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Οικονομία στα κύπελλα;
![IMG_7173](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7173.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Πολυχρωμία στο έδαφος…
![IMG_6926](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_6926.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
…και στον αέρα.
![IMG_6795](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_6795.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Το σκέλος τελείωσε.
![IMG_6582](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_6582.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Οι “original” fan του Π.Κουζή. Ναι, είναι αεκτζής.
![IMG_6556](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_6556.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Χαμόγελα.
![IMG_7742](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7742.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Έχουμε και φωτογραφίες της ΟΡΕΝ.
![IMG_7904](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7904.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Η στιγμή που στέρησε την δεύτερη θέση στον Γ.Τουρατζίδη στο δεύτερο σκέλος, εδώ τον περνάει ο Μ.Κρητικός…
![IMG_7906](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7906.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
..τον πέρασε και ο Π.Παπίλας ενώ στο βάθος φαίνεται και ο Α.Γεωργαντάς.
![IMG_6227](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_6227.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Βαθύ πορτοκαλί.
![IMG_7643](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7643.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Η στιγμή της νίκης.
![IMG_8072](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8072.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Η στιγμή μετά την νίκη.
![IMG_7567](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7567.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Άσχημη πτώση για τον Γ.Ηλιόπουλο, ευτυχώς δεν έπαθε κάτι σοβαρό.
![IMG_8454](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8454.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Σημάδια στο χέρι του “Frozen” από την πτώση.
![IMG_8079](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8079.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Κον1ολέτας!
![IMG_7989](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_7989.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Γ.Μόσιος “going through”.
![IMG_8263](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8263.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Can – Can Air.
![IMG_8415](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8415.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Η φάτσα.
![IMG_8444](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8444.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Ο Σ.Κουφός αποφάσισε να ανταποδώσει τις θυσίες του πατέρα του και βρήκε χορηγό.
![IMG_8062](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8062.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Ο Α.Ράδος “τα σπάει” στο άλμα των pits.
![IMG_8470](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8470.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Oι Quad_άδες.
![IMG_8092](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8092.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Άμα σε θέλει ο φακός.
![IMG_8158](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_8158.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Συρρίκνωσης.
![IMG_6271](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/04/img_6271.jpg?resize=450%2C300&ssl=1)
Indeed.
Από τον αγώνα των Γιαννιτσών έχουμε περίπου 2200 φωτογραφίες. Ρωτήστε μας για τις δικές σας ή συμπληρώστε την φόρμα επικοινωνίας στο τέλος της σελίδας, δίνοντας οπωσδήποτε το e-mail σας και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας.