Ανακοίνωση από την Λ.Α.ΜΟΤ. Άρτας
![arta cup](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2014/05/arta-cup.jpg?resize=150%2C100&ssl=1)
1)Μετά τις πρόσφατες εκλογές η σύσταση του νέου διοικητικού συμβουλίου έχει ως εξής: ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Κριμπούνης Νικόλαος, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Παπασπύρου Μπάμπης, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Σμύρη Πέρσα, ΤΑΜΕΙΑΣ: Μπακογιάννη Δήμητρα, ΜΕΛΟΣ: Καλαμπόκης Κωνσταντίνος
2)Την εγγραφή της ως αθλητικό σωματείο στην ΑΜΟΤΟΕ και στο αγωνιστικό πρόγραμμα 2014
3)Επίσης γνωστοποιεί στους οδηγούς ότι η πίστα στον Παχυκάλαμο Άρτας μετά από τις εργασίες συντήρησης που έγιναν θα είναι ανοιχτή για προπονήσεις από τις 1/5/14