AMOTOE – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΜΧ65/ΕΜΧ85 ΣΤΙΣ ΚΡΗΝΙΔΕΣ
Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους αθλητές μας οι οποίοι ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στον αγώνα ΕΜΧ που θα διεξαχθεί στις Κρηνίδες ότι:
Οι αγώνες (σκέλη) θα είναι κοινοί (FIM-E – BMU – Gr).
Στον αγώνα BMU συμμετέχουν και βαθμολογούνται όλοι και στο Ελληνικό μόνο οι Έλληνες.
Για να συμμετέχει κάποιος στο Ευρωπαϊκό θα πρέπει να εκδώσει FIM-Ε License και να δηλώσει συμμετοχή (χωρίς να πληρώσει) έως ένα μήνα πριν – 9 Μάρτη. Κατόπιν η FIM Europe ανακοινώνει τον πίνακα συμμετοχών.
Συνοπτικά: Όσοι αθλητές των κατηγοριών ΜΧ65 και ΜΧ85 επιθυμούν να προσμετρήσουν στην κατάταξη και την βαθμολογία του αντίστοιχου αγώνα του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος ΕΜΧ65/85 στις 9 Απριλίου στις Κρηνίδες, θα πρέπει να φροντίσουν για την έγκαιρη έκδοση FIM-E license όπως και την δήλωση συμμετοχής τους με email στο president@amotoe.gr.
Δείτε τον ΕΚ του ΕΜΧ παρακάτω.
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2023/02/SR_EMX_65_85_AMOTOE-page-001.jpg?resize=800%2C1132&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2023/02/SR_EMX_65_85_AMOTOE-page-002.jpg?resize=800%2C1132&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2023/02/SR_EMX_65_85_AMOTOE-page-003.jpg?resize=800%2C1132&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2023/02/SR_EMX_65_85_AMOTOE-page-004.jpg?resize=800%2C1132&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2023/02/SR_EMX_65_85_AMOTOE-page-005.jpg?resize=800%2C1132&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2023/02/SR_EMX_65_85_AMOTOE-page-006.jpg?resize=800%2C1132&ssl=1)