MXGP 2024 – Ο Π.ΚΟΥΖΗΣ ΣΤΟΝ 13Ο ΓΥΡΟ ΤΗΣ ΤΣΕΧΙΑΣ
Για ακόμα μια χρονιά ο πολυπρωταθλητής του ελληνικού motocross Παναγιώτης Κουζής θα συμμετάσχει σε αγώνα του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Motocross στην κορυφαία κατηγορία της MXGP. Ο αγώνας που επέλεξε είναι του Loket και το GP της Τσεχίας που θα πραγματοποιηθεί αυτό το σαββατοκύριακο ενώ αναμένονται να ακολουθήσουν κι άλλοι μέσα στην χρονιά. Αυτός, θα είναι ο δεύτερος του αγώνας με την καινούργια του συνεργασία με μοτοσυκλέτα της ΤΜ.
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2024/07/2024_MXGP_of_Czech_Republic_EntryList_MXGP-page-001.jpg?resize=800%2C1132&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_9911.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)