Παρουσίαση ομάδας Pro Circuit Kawasaki 2013
Οι μέρες για τον πρώτο αγώνα του FIM/AMA Supercross πλησιάζουν και οι ομάδες έχουν ξεκινήσει τις παρουσιάσεις με video’s και φωτογραφίσεις για την νέα χρονιά. Μια από τις πιο επιτυχημένες ομάδες της Αμερικής η Pro Circuit Kawasaki παρουσίασε τους οδηγούς της όπου για τα 250cc θα είναι οι Blake Baggett #4, Dean Wilson #15, Martin Davalos #40, Durryn Durham #44 και Justin Hill #360 ενώ ο Tyla Rattray #28 θα συμμετέχει στα 250cc στο supercoss και στα 450cc στο motocross.
![](https://i0.wp.com/motocross.transworld.net/wp-content/blogs.dir/441/files/2013-monster-energy-pro-circuit-kawasaki/procircuit_Kawasaki_08.jpeg?w=450)
O Blake Baggett θα πρέπει να υπερασπιστεί την νέα χρονιά τον τίτλο του στο AMA Motocross 250cc φορώντας το βαρύ Νο 4 του Ricky Carmichael.
![](https://i0.wp.com/motocross.transworld.net/wp-content/blogs.dir/441/files/2013-monster-energy-pro-circuit-kawasaki/procircuit_Kawasaki_20.jpeg?w=450)
H νέα μεταγραφή της ομάδας είναι ο Μartin Davalos.
![](https://i0.wp.com/motocross.transworld.net/wp-content/blogs.dir/441/files/2013-monster-energy-pro-circuit-kawasaki/procircuit_Kawasaki_13.jpeg?w=450)
Μετά την μεταγραφική του περιπέτεια ο Dean Wilson βρέθηκε στην PC.
![](https://i0.wp.com/motocross.transworld.net/wp-content/blogs.dir/441/files/2013-monster-energy-pro-circuit-kawasaki/procircuit_Kawasaki_04.jpeg?w=450)
Ο Durryn Durham είχε μια κακή χρονιά με πολλούς τραυματισμούς που τον ταλαιπωρούν ακόμα.
![](https://i0.wp.com/motocross.transworld.net/wp-content/blogs.dir/441/files/2013-monster-energy-pro-circuit-kawasaki/procircuit_Kawasaki_22.jpeg?resize=450%2C300)
Το #360 ή το #317…ο αινιγματικός αναβάτης είναι ο Justin Hill.