Επίσημα το Red Bull X-Fighters της Αθήνας ξεκίνησε σήμερα με την παρουσίαση στον ειδικό Τύπο και με τα προκριματικά που βρίσκονται σε εξέλιξη. Δείτε τις πρώτες μας φωτογραφίες από τον χώρο του λατομείου.
![IMG_9341](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9341.jpg?resize=419%2C279&ssl=1)
Αν είναι να γίνει διπλό back flip θα είναι σε αυτές τις ράμπες.
![IMG_9254](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9254.jpg?resize=420%2C236&ssl=1)
C.Moore, L.Sherwood, T.Pages και οικοδεσπότης ο R.Renner στην συνέντευξη Τύπου. Όλοι δήλωσαν ενθουσιασμένοι από τον χώρο του λατομείου και την ποικιλία της πίστας.
![IMG_9291](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9291.jpg?resize=420%2C280&ssl=1)
Τα paddocks των οδηγών.
![IMG_9345](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9345.jpg?resize=419%2C279&ssl=1)
Τα άλματα από κοντά είναι πράγματι πολύ μεγάλα.
![IMG_9288](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9288.jpg?resize=420%2C280&ssl=1)
Πλήθος δημοσιογράφων από πολλές διαφορετικές χώρες.
![IMG_9289](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2015/06/IMG_9289.jpg?resize=420%2C280&ssl=1)
Μιλάμε για πολύ μάρμαρο.
Like this:
Like Loading...
Related