MXON 2023 – ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΙΣ ΚΡΗΝΙΔΕΣ
Η ΑΜΟΤΟΕ παρουσίασε στις Κρηνίδες τους αθλητές της Εθνικής Ομάδας στο FIM MOTOCROSS of NATIONS 2023 που θα πραγματοποιηθεί στο Ernee της Γαλλίας στις 8 Οκτωβρίου.
Πραγματοποιήθηκε στις Κρηνίδες, στο περιθώριο του 6ου Αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος MOTOCROSS, η παρουσίαση των αθλητών που θα εκπροσωπήσουν την Ελλάδα και την ΑΜΟΤΟΕ την προσεχή εβδομάδα στο FIM MOTOCROSS of NATIONS 2023.
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2023/10/376679151_705708468250736_5631443864717573971_n.jpg?resize=800%2C518&ssl=1)
Υπενθυμίζεται τα μέλη της Εθνικής Ομάδας που θα λάβουν μέρος στην διοργάνωση είναι οι:
Ανδρέας Ανδρέου(MXGP)
Δημήτρης Μπάκας(MX2)
Αθανάσιος Αυγέρης(OPEN)
Αρχηγός αποστολής είναι ο Παναγιώτης Κουζης.