ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΜΕ MOTOCROSS ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΠΙΣΤΕΣ
Καλωσορίζοντας το νέο έτος τα αθλητικά σωματεία Μ.Α.Σ.Τρικάλων – Α.Λ.Μ.Κέρκυρας – ΛΕ.Μ.Σπερχειάδας και Λ.Α.ΜΟΤ. Άρτας σας προσκαλούν στις αθλητικές τους εγκαταστάσεις motocross για εθιμοτυπική κοπή πίτας με ανοιχτές προπονήσεις για τους αναβάτες!!
Ημερομηνίες
21/1 Κέρκυρα
11/2 Άρτα
25/2 Τρίκαλα
10/3 Σπερχειάδα
Καλή Χρονιά με υγεία και δύναμη σε όλους!!
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2024/01/2024-kopi-4-1.jpg?resize=800%2C714&ssl=1)