ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ TRAINING SCHOOL ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – Το 1ο Motocross Τraining School της Λέσχης Μοτοσυκλετιστών Νέας Μηχανιώνας ολοκληρώθηκε με απόλυτη επιτυχία!!! Ο αριθμός των συμμετεχόντων ξεπέρασε τις προσδοκίες μας και η προσέλευση του κόσμου ήταν αρκετά μεγάλη. Ευχαριστούμε πολύ όλους όσους στήριξαν και βοήθησαν την προσπάθεια μας αυτή, επιδίωξη μας είναι να το καθιερώσουμε ως θεσμό, έπεται συνέχεια.
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2022/02/273942769_700194187648190_5390611371590990265_n.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2022/02/273945330_462076192370842_506110827291891358_n.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2022/02/273981782_524099912352825_8312703959292530074_n.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2022/02/274054296_477203463865729_2413602149430745711_n.jpg)