Παρουσίαση ομάδας Muscle Milk Honda
H εργοστασιακή ομάδα της Honda στο AMA Supercross και Motocross, Muscle Milk Honda κυκλοφόρησε την πρώτη επίσημη φωτογράφιση στα media. Οι Trey Canard #41 και Justin Barcia #51 καλούνται φέτος να υπερασπιστούν τα χρώματα της ιστορικής εταιρίας στο αμερικανικό στερέωμα και να φέρουν το 2013, την ομάδα και πάλι στην κορυφή της μεγάλης κατηγορίας των 450cc.
![](https://i0.wp.com/powersports.honda.com/documentum/racing_riders/gallery_images/2013_CanardGallery_009_large.jpg?w=450)
O Trey Canard αναζητά μια χρονιά χωρίς τραυματισμούς ώστε να δείξει σε μια ολοκληρωμένη κλίμακα τις δυνατότητες του.
![](https://i0.wp.com/powersports.honda.com/documentum/racing_riders/gallery_images/2013_BarciaGallery_009_large.jpg?w=450)
O Justin “bam bam” Barcia το ατίθασο παιδί του ΑΜΑ Motocross εντυπωσίασε σε κάθε του εμφάνιση πάνω σε μοτοσυκλέτα των 450cc με αποκορύφωμα το φετινό MXDN.
![](https://i0.wp.com/powersports.honda.com/documentum/racing_riders/gallery_images/2013_CanardGallery_006_large.jpg?w=450)
Η Muscle Milk Honda έχει μια δυνατή ομάδα φέτος ικανή για μόνιμη παρουσία στο βάθρο.