MXGR 2021 – ΦΩΤΟΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Η δυναμική του ελληνικού motocross βρέθηκε στο απόγειο της στον δεύτερο αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Motocross 2021 στην Σπερχειάδα. γράφοντας ιστορία που τουλάχιστον πρέπει να συνεχιστεί ή στην καλύτερη των περιπτώσεων να μεγαλώσει. Αυτή την δυναμική, προσπάθησε ο φακός της CP Productions να αποθανατίσει στις φωτοιστορίες που ακολουθούν.
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3395.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3962.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3809.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4266.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2758.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4155.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4270.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4266.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4262.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4204.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4200.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4194.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4177.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4168.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4155.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4112.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4064.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4036.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4033.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4032.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4008.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4001.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3998.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3996.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3995.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3990.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3980.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3975.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3962.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3950.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3930.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3928.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3897.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3864.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3854.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3843.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3834.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3809.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3804.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3791.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3788.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3785.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3752.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3729.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3726.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3723.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3707.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3687.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3675.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3643.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3636.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3630.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3621.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3600.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3575.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3552.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3546.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3521.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3507.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3498.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3495.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3488.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3474.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3458.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3456.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3442.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3441.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3440.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3430.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3403.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3401.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3395.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3374.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3370.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3367.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3357.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3338.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3295.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3290.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3287.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3283.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3281.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3276.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3272.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3264.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3260.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3235.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3232.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3230.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3223.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3211.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3174.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3158.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3157.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3152.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3123.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3122.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3115.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3089.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3073.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3068.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3062.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3060.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3041.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2926.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2906.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2893.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2885.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2831.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2820.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2818.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2758.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2755.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4277.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4246.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3908.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3946.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4037.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4078.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4099.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4193.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_4216.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3820.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3813.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3747.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3607.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3589.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3540.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3394.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3387-1.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3349.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3300.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3216.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3186.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3129.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3111.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_42631.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3082.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3105.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_41521.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_40191.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_39451.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_38791.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_35912.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_34671.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_33011.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_32331.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_30511.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3360.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3286.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2449.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2595.jpg)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2658.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_2991.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3145.jpg)
![](https://i2.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3166.jpg)
![](https://i1.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_3227.jpg)