RED BULL ROMANIACS 2021 – NIKH W.YOUNG ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΜΕΡΑ…ΑΝΕΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο LETTY!
Με τον πρωτοπόρο της Γενικής Manuel Lettenbichler να οδηγεί με ασφάλεια, εκμεταλλευόμενος την μεγάλη του διαφορά στον αγώνα, ήταν η σειρά του δεύτερου της Γενικής Wade Young να επιτεθεί στον αγώνα και το έκανε κερδίζοντας την τρίτη ημέρα. Καλό αγώνα είχε και ο Billy Bolt ενώ αυτός που εντυπωσίασε ήταν ο Βούλγαρος Teodor kabakchiev που κατάφερε να πάρει την τρίτη θέση σήμερα.
Αποτελέσματα τρίτης ημέρας
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/07/romaniacs_day_3_results_gold_1.jpg?resize=800%2C974&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/07/romaniacs_day_3_results_gold_2.jpg?resize=800%2C857&ssl=1)