ENDUROGP 2022 – ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ BETA O T.ESPINASSE
Μετά από μια χαμένη σεζόν με τραυματισμούς και ανάμεικτα αποτελέσματα, ο Théo Espinasse αποφάσισε να αλλάξει χρώματα αφήνοντας το Honda Red Moto. Ο δεύτερος του της κατηγορίας Junior του 2020 παίρνει το τιμόνι που άφησε κενό ο Christophe Charlier στην Beta-Oxmoto και θα αγωνιστεί στην E1 με 250. Επίσης θα κάνει και την επιστροφή του στο γαλλικό πρωτάθλημα της Ε2.
![](https://i0.wp.com/mxin.gr/wp-content/uploads/2021/12/Espinasse-chez-Oxmoto.jpg?resize=800%2C533&ssl=1)